Informacje

Witajcie! Blog ten powstał w wyniku dużego wrażenia jakie zrobiła na mnie druga część trylogii Dobrani (Crossed) autorstwa Ally Condie. Niestety w języku polskim wydana została jedynie pierwsza część tej historii. Udało mi się zdobyć dwie kolejne części w oryginale i wiem, że wiele osób chce przeczytać te pozycje ale niekoniecznie po angielsku. Nie jestem z wykształcenia anglistką, ale mój angielski jest chyba na tyle dobry, że podejmuję się tłumaczenia tych książek (po Crossed wezmę się za Matched). Mam nadzieję, że dzięki temu coraz więcej osób będzie mogło prześledzić i przeżywać dalsze losy Ky i Cassi. Miłej lektury!

 • #1 napisane przez ~Adam
  około 3 lata temu

  Hej ;) Chciałem zapytać cię, co sądzisz o współpracy ze mną w związku z tym tłumaczeniem. Nie zauważyłem tego, że ktoś już to tłumaczy i sam przetłumaczyłem już dwa rozdziały na chomiku. Chciałbym, abyś napisała do nas na emaila: adam2101@op.pl lub na chomika MoreThanBooks, byśmy mogli lepiej się porozumieć w tej sprawie ;)
  Pozdrawiam :D

 • #2 napisane przez ~Anna
  około 3 lata temu

  Witam !

  Jak mogę uzyskać tłumaczenia? Pozdrawiam

  • #3 napisane przez Ola
   około 3 lata temu

   tłumaczę na bieżąco (przynajmniej staram się) dalszego tłumaczenia nie ma, bo jest jeszcze niedokonane :) postaram się nadrobić zaległości.

 • #4 napisane przez ~Gosia
  około 3 lata temu

  Witam,
  czy blog jeszcze działa? Ostatni wpis jest z kwietnia, a mamy już lipiec i kolejnych rozdziałów nie ma przetłumaczonych.
  Czy tłumaczenie będzie dalej kontynuowane, czy go zaprzestano?
  Jestem bardzo ciekawa.
  Książka zaczęła mnie wciągać i chętnie przeczytałabym ja do końca.
  Będę wdzięczna za informację :-)

 • #5 napisane przez ~Gabriela
  około 1 lat temu

  Witam. No własnie czy będziesz dalej tłumaczyć te cudowna powieść??? Mam nadzieje,że tak. Prosze o odpowiedź:))

 • #6 napisane przez ~Ambi
  około 11 miesiące temu

  Heeej. Jest kontynuacja książki? Bardzo sie wciagnelam. Oczywiście chciałabym ją przeczytać cala a od ostatniego wpisu minęło z 10 miesięcy :(

Brak trackbacków.